رونمایی نتفلیکس از بازی های جدید در رویداد Geeked Week

۲۱ خرداد ۱۴۰۱

/

توسط مدیر سایت

در جریان رویداد نتفلیکس مشخص شد که بازی‌های ویدیویی اقتباس‌شده از سریال‌های Shadow and Bone، Money Heist و The Queen’s Gambit ساخته می‌شوند.

۲۰ خرداد ماه، روز آخر رویداد Geeked Week شبکه نتفلیکس، به کل مربوط‌به بازی‌های ویدیویی بود. بعضی از اخبار حول سریال‌ها و فیلم‌هایی بود که از بازی‌های ویدیویی الهام گرفته شده‌اند و بعضی دیگر، مربوط‌به بازی‌های موبایلی می‌شدند راهی نتفلیکس گیمز می‌شوند. درواقع ۱۲ بازی مختلف معرفی شدند که در ادامه اسامی آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

Shadow and Bone: Destinies

به‌دنبال انتشار اخبار فصل دوم سریال Shadow and Bone در روز اول رویداد، شبکه نتفلیکس اعلام کرد که یک بازی ویدیویی براساس این سریال ساخته خواهد شد و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ هم راهی نتفلیکس گیمز می‌شود.

Too Hot To Handle

Too Hot To Handle یکی دیگر از سریال‌های نتفلیکس است که در جریان رویداد ذکر شده مشخص شد بازی آن در دست ساخت بوده و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ راهی نتفلیکس گیمز می‌شود.

La Casa De Papel: The Game

مدتی است که سریال Money Heist به اتمام رسیده است، اما نتفلیکس قصد دارد تا یک اقتباس از آن را راهی پلتفرم موبایل کند. درواقع استودیو KillaSoft در حال ساخت اقتباس این سریال است و تاریخ عرضه خاصی برای آن اعلام نشده است.

The Queen’s Gambit: Chess

دراینجا بازیکنان مشغول تجربه بازی شطرنج خواهند شد و همچنین چهره‌های آشنایی بسیاری از سریال The Queen’s Gambit را مشاهده خواهید کرد. البته که درگذشته هم شایعاتی حول ساخته شدن بازی با محوریت این سریال وجود داشت و متاسفانه تاریخ انتشار The Queen’s Gambit: Chess اعلام نشده است.

Lucky Luna

Lucky Luna دارای گرافیک پیکسلی است و سعی دارد تجربه‌ای متفاوت در سبک پازل پلتفرمر را در اختیار کاربران قرار دهد. این بازی در تابستان ۲۰۲۲ راهی نتفلیکس گیمز می‌شود.

Desta: The Memories Between

Desta: The Memories Between یک بازی نوبتی با المان‌های استراتژی است که برپایه بهبود روابط توسط استودیو UsTwo، سازنده سری Monument Valley ساخته می‌شود. این بازی به‌صورت انحصاری در سال ۲۰۲۲ راهی نتفلیکس گیمز می‌شود.

در ادامه می‌توان به ۶ بازی موبایل دیگر هم اشاره کرد که برای سرویس گیمینگ نتفلیکس عرضه می‌شوند.

  • بازی Reigns: Three Kingdom – تاریخ عرضه نامشخص
  • بازی Terra Nil – تاریخ عرضه نامشخص
  • بازی Poinpy – هم‌اکنون در دسترس نتفلیکس گیمز
  • بازی Wild Things: Animal Adventures – تاریخ عرضه نامشخص
  • بازی Raji: An Ancient Epic – تاریخ عرضه نامشخص
  • بازی Spiritfarer – تاریخ عرضه نامشخص
دیدگاه ها