بازی Diablo Immortal بیش از ۱۰ میلیون بار نصب شده است

۲۰ خرداد ۱۴۰۱

/

توسط مدیر سایت

بازی Diablo Immortal باوجود انتقادها و نارضایتی‌هایی که حول پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای به‌وجود آورده، بیش از ۱۰ میلیون بار نصب شده است.

کمتر از دو هفته گذشته بود که بازی Diablo Immortal برای اندروید، iOS و کامپیوتر روانه بازار شد. با اینکه دیابلو ایمورتال از نظر طراحی مکانیسم‌های بازی مورد استقبال برخی از مخاطب‌هات قرار گرفته است، اما انتقادهای بسیاری حول پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی وجود دارد و کاربرها نارضایتی خود را در فضای مجازی ابراز کرده‌اند.

بااین‌حال دیابلو ایمورتال از نظر میزان جذب کاربر، عملکرد مناسبی را از خود به‌نمایش گذاشته است. حساب کاربری توییتر دیابلو ایمورتال به‌تازگی اعلام کرد که این بازی بزرگ‌ترین عرضه در میان سری دیابلو را به خود اختصاص داده است و بیش از ۱۰ میلیون‌بار نصب شده است. دراین‌میان اشاره کنم که آمار ذکرشده، مربوط‌به هر سه پلتفرمی است که Diablo Immortal روی آن‌ها عرضه شده است.

شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment) در گذشته اعلام کرده بود که درحال کار روی مشکلات بازی و همچنین درنظر گرفتن نگرانی‌‌های کاربران در ارتباط با پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی است. درانتها برنامه‌هایی برای عرضه محتویات پس از عرضه برای Diablo Immortal درنظر گرفته شده تا کاربرها بتوانند تجربیات خود را گسترش دهند.

نظر شما کاربرهای زومجی درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ آیا Diablo Immortal را تجربه کرده‌اید؟